Montážní zařízení pro dřevostavby

SOUKUP spol. s r.o.
Šífařská 1/3, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky
IČO: 40615332
DIČ: CZ40615332

Montážní stoly a linky na panely

Montážní stůl na výrobu panelů FRAMER

Montážní stůl FRAMER je určen k výrobě dřevěných sendvičových panelů. Stavebnicová sestava, kde pomocí námi dodané techniky a Vámi postavené dřevěné konstrukce, zhotovíte montážní stůl za velmi nízké náklady.

...VÍCE INFORMACÍ
 

Rámovací linka FRAMER LINE

Rámovací linka FRAMER LINE je určena pro kontinuální výrobu rámových stěnových panelů. Zatímco jeden stůl je pevný, druhý je pohyblivý...

...VÍCE INFORMACÍ
 

Překlápěcí stůl na výrobu panelů - WING

Překlápěcí stůl WING je určen k výrobě dřevěných sendvičových panelů. Slouží k vyskládání kompletního rámu a jeho zafixování pomocí pneumatických přítlaků...

...VÍCE INFORMACÍ
 

Montážní stůl na výrobu panelů MATRIX

Rastrový montážní stůl MATRIX se skládá ze dvou samostatných pracovních stolů s možností průchodu mezi nimi pro snazší skládání prvků a manipulaci s nimi. Usazením jednotlivých pracovišť do vyrovnané řady je možno vytvořit pracoviště pro výrobu panelů v délce do 12 metrů.

...VÍCE INFORMACÍ
 

Linka dokončování

Dokončovací dráha slouží pro přesun, dokončování a skladování panelů nastojato.
Příčné portály nesou dvojité horní vodící dráhy pro bezpečné vedení panelů...

...VÍCE INFORMACÍ
 

Soukup

Výroba zařízení pro dřevostavby vyplynula z požadavku kompletního řešení provozů, kde jsme instalovali obráběcí centra našich partnerů. Od počátku jsme se zaměřili na racionální výrobu sendvičových panelů. Pro menší výrobce slouží základní řada řemeslných stolů Framer, kde je možné si základní stůl zhotovit svépomocí. Pro kontinuální výrobu je navržen systém Framer Line, překlápěcí stůl Wing a dokončovací linka.

Výhodou pro výrobce dřevostaveb je že dostává komplexní řešení, přesně podle jeho potřeb s možností plynulého růstu podle zvyšujících se nároků.

design by cz WEBSTART s.r.o.