CNC Obráběcí centra pro výrobu oken

SOUKUP spol. s r.o.
Šífařská 1/3, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky
IČO: 40615332
DIČ: CZ40615332

Obráběcí centrum CRAFTER

Kompaktní obráběcí centrum CRAFTER má čepovací a profilovací jednotku s programovatelnými hřídelemi. Obsluha stroje vždy stojí vpředu a nejdříve dílce vyčepuje a pak profiluje. Zařízení má velmi malé zástavbové rozměry.

...VÍCE INFORMACÍ
 

Obráběcí centrum WIZARD

Obráběcí centrum WIZARD je sestaveno ze dvou nezávislých strojů, čepovacího a profilovacího. Díky sestavení stroje obsluha vždy stojí vpředu a má kontrolu nad celým výrobním procesem.

...VÍCE INFORMACÍ
 

Čepovací stroj TEMAC

Obráběcí stroj TEMAC je určen pro malé výrobce oken, kde je potřebné čepování pomocí více nástrojů. V kombinaci s profilovacím strojem nebo spodní frézkou se změní v malé obráběcí centrum.

...VÍCE INFORMACÍ
 

Čepovací stroj Wizard Tenon

Čepovací stroj průmyslové konstrukce, který vychází úspěšného obráběcího centra Wizard.
...VÍCE INFORMACÍ
 

Vyvrtávačka VERSA

Kompaktní CNC vyvrtávací stroj pro výrobce oken a dveří

...VÍCE INFORMACÍ
 

CNC Vyvrtávací centrum DRILLEX

CNC řízená vyvrtávačka vyvinutá speciálně pro okenní a dveřní komponenty. Samostatně pracující zařízení je snadno propojitelné s obráběcím centrem Wizard, kde probíhá čepování a profilování komponentů.

...VÍCE INFORMACÍ
 

Obráběcí centrum WIZARD-DRILLEX

CNC řízená linka pro výrobu komponentů pro dílcovou metodu výroby oken je sestavena ze tří nezávislých strojů čepovacího, vrtacího a profilovacího. Kombinace strojů je velmi výhodná tam, kde se používá čepování a zároveň je potřebné plné vyvrtání dílců.

...VÍCE INFORMACÍ
 

CNC oráběcí centrum UNIX

Kompaktní dvou jednotkové CNC obráběcí centrum UNIX je optimalizováno pro flexibilní výrobu okenních a dveřních komponentů a také pro speciální výrobky, jako jsou oblouky, panelové dveře a další výrobky, které přináší denní výroba.

...VÍCE INFORMACÍ
 

Obráběcí centrum pro oblouky ARCUS

Kompaktní obráběcí centrum ARCUS bylo vyvinuto speciálně pro výrobce, kteří potřebují vedle sériové výroby efektivně vyrábět i obloukové a tvarové dílce oken a dveří.

...VÍCE INFORMACÍ
 

 

 

Náš tým se zabývá vývojem a výrobou obráběcích strojů pro výrobu oken od roku 1996. Od začátku jsme se zaměřovali na malé a střední firmy a navrhovali jim individuální řešení.

 

Malé provozy

Zde je učený čepovací stroj TEMAC, který ve spojení se stávající spodní frézkou tvoří základ výroby oken a dveří

 

Dílny s denní výrobou 10-20 oken

Obráběcí centrum CRAFTER společně s vyvrtávacím stroje VERSA propojený programem WinCreator je určen pro výrobu Eurooken i špaletových oken. Pro speciální aplikace má instalovanou jednotku pro frézování hornu u posuvných oken.

 

Dílny s denní výrobou 30-50 oken

Obráběcí centrum WIZARD pro dílcovou metodu s vyvrtávacím strojem DRILLEX je určen pro sériovou výrobu oken a dveří. Zařízení může doplnit automatická zkracovací pila CROSSLINE 500 a zařízení pro oblouky ARCUS. Celý systém je řízen programem WinCreator nebo může být řízen speciálním software třetí strany.

 

Individuální výroba na CNC strojích

Nejnovější CNC obráběcí centrum UNIX, odráží poslední vývoj ve výrobě oken a je vítaným pomocníkem, pokud je dílna vybavena pro univerzální truhlářskou práci. Vedle výroby oken jsou podstatnou částí výroby také dveře, kuchyňské linky, schodiště a zimní zahrady.

 

Přehledný katalog

 

Velkou část našich zákazníků jsou výrobci, kteří vyrábějí okna progresivní dílcovou metodou za pomoci nejmodernějšího řízení výroby a přenosu dat.

 

Našimi partnery jsou

 

 

 

 

           

 

 

design by cz WEBSTART s.r.o.