Zařízení pro montáže

SOUKUP spol. s r.o.
Šífařská 1/3, 147 00 Praha 4 - Hodkovičky
IČO: 40615332
DIČ: CZ40615332

Zařízení pro montáže

KOVACÍ STŮL KS 2400

Stůl je určen pro zastřihávání a montáž celoobvodového kování a pro zařezávání zasklívací lišty. Ve stole jsou vestavěny pneumatické nůžky a ruční pokosová pila OMGA T 55 300 s vlastním odsáváním...

...VÍCE INFORMACÍ
 

MONTÁŽNÍ A ZASKLÍVACÍ STĚNA GW2500

Strukturní, robustní stěna pro vertikální montáže, zasklívání a seřizování kování. Stěna je opatřena pevným levým ramenem a posuvným pravým ramenem s pneumatickým přítlakem. Zdvih stěny umožňuje pohodlné narážení okapnice a zakování protiplechů kování.

...VÍCE INFORMACÍ
 

MONTÁŽNÍ ZAŘÍZENÍ, VOZÍKY

Pomocná zařízení pro dokončování oken, zasklívání, aplikaci těsnění

...VÍCE INFORMACÍ
 

Soukup

Zařízení pro montáže jsou jedním z nástrojů, jak zefektivnit výrobu oken. Máme zkušenost, že výrobci dřevěných oken dbají velmi na strojní zařízení, na nástrojové vybavení, ale oblast montáží je stále v duchu truhlářské dílny. Přitom nejdůležitější pro efektivní provoz je jeho organizace.

 

Připravili jsme pro oblast montáží několik zařízení, které na jedné straně zlepšují organizaci výroby a na druhé straně ulehčují manipulaci s okenními rámy při aplikaci těsnění, kování, zasklívání a silikonování. Při konstrukci jsme se zaměřili na jednoduchost a účelnost.

 

 

Jsme přesvědčeni, že investice do tohoto zařízení se velmi rychle navrátí.

 

 

Assembling and Finishing - katalog

design by cz WEBSTART s.r.o.