logo
Vyberte si jazyk: EN

Dálkové uvedení do provozu stroje Spectra 

Situace COVID se všemi omezeními rozhodně mění naše zažité postupy. To, co se před několika týdny zdálo neuvěřitelné, je nyní realita. Náš SOUKUP tým úspěšně uvedl do provozu naši nejnovější CNC Spectra pro zárubně v Irsku.

>> podrobnosti


Výrobní linka pro modulární stavby 

Snadná příprava stavebního místa, jednoduchá a rychlá stavba. To jsou hlavní důvody proč se modulární systém dřevostaveb stává stále populárnějším.

>> podrobnosti


Wizard - neporazitelný pracovník

V dnešní době existuje mnoho strojů, které vypadají úžasně a je radost se dívat, jak vyrábějí. Na druhé straně existují stroje, které vypadají jednodušeji, ale můžete se na jejich práci plně spolehnout. A to je Wizard 4L.

>> podrobnosti


Nové rámové lisy série FP

Vzhledem k jejich jednoduchosti nepovažujeme některé stroje za rozhodující pro naši výrobu. Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je však v detailech. Díky tomu jsme kompletně přepracovali naše rámové lisy řady FP pro výrobce oken.

>> podrobnosti


OPEN HOUSE 2019

Rádi bychom Vás pozvali na náš Open House 2019
11. - 13. září 2019 (od 9:00 do 16:00) v našich výrobních prostorách Praha – Nupaky.

>> podrobnosti


23. Odborný seminář na téma DŘEVOSTAVBY

Dovolujeme si Vás pozvat na návštěvu naší prezentace v rámci mezinárodního semináře na téma dřevostavby ve Volyni, kde Vám představíme možnosti našich technologií pro výrobu dřevostaveb.

areál VOŠ a SPŠ Volyně
16.4. - 17.4. 2019

Na semináři budou přednášet odborníci z Kanady, Finska, Německa, Itálie, Rakouska, Slovenska, Norska a České republiky. Simultánní překlad pro účastníky z ČR bude zajištěn.

>> podrobnosti


Technologie pro panelové dřevostavby v Číně

V červenci proběhla montáž výrobní technologie na panely v provincii Hubei v Číně. Estonsko-čínská výrobní firma investovala do technologie montážních stolů na rychle se rozvíjejícím čínském trhu. SOUKUP s.r.o kompletně projektovala, vyrobila a zprovoznila "linii přípravy materiálu" a "sestavu montážních stolů s dokončovacím vertikálním zásobníkem". 

>> podrobnosti


Naše technologie pro dřevostavby napříč kontinenty

Naše realizace v USA, Finsku, Francii, Číně, Kanadě a Estonsku.
Přečtěte si článek který vyšel v Dřevo&stavby PROFI Speciál 2018.

>> podrobnosti


CRAFTER s novým software a řízením polohování hřídelí

Výroba okenních konstrukcí je stále silným tématem a poslední inovace oken ukazují, jak je důležité přizpůsobovat strojní zařízení novým trendům. Stále subtilnější minimalistické profilace zvýhodňují klasická čepovací a profilovací úhlová centra před CNC obráběcími centry. Tato se ale neobejdou bez inovací.

>> podrobnosti


BCC členství

Stali jsme se členy British Chamber of Commerce v České Republice.

>> podrobnosti