logo
Vyberte si jazyk: EN
Wizard 4L

CNC obráběcí centrum Wizard pro výrobu okenních komponentů

Dílcová metoda výroby okenních komponentů je nejefektivnější výrobní způsob. Wizard zachovává tradiční čepovanou konstrukci, která...

>> podrobnosti


realizace firmy GANSA dřevostavby

Nová technologie montáže panelů dřevostaveb v Ostravě

V minulém měsíci proběhla úspěšně instalace nového strojního vybavení v ostravské firmě GANSA Stavby. Už první dny používání přesvědčily pracovníky firmy..

>> podrobnosti


Dálkové uvedení do provozu stroje Spectra v Irsku 

Situace COVID se všemi omezeními rozhodně mění naše zažité postupy. To, co se před několika týdny zdálo neuvěřitelné, je nyní realita...

>> podrobnosti


Výrobní linka pro modulární stavby 

Snadná příprava stavebního místa, jednoduchá a rychlá stavba. To jsou hlavní důvody proč se modulární systém dřevostaveb stává stále populárnějším.

>> podrobnosti


Wizard - neporazitelný pracovník

Existuje mnoho strojů, které vypadají úžasně a je radost se dívat, jak vyrábějí. Pak jsou zde stroje, které vypadají jednodušeji, ale můžete se na jejich..

>> podrobnosti


Nové rámové lisy série FP

Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je často v detailech. Kompletně přepracovali naše rámové lisy řady FP pro výrobce oken...

>> podrobnosti


OPEN HOUSE 2019

Rádi bychom Vás pozvali na náš Open House 2019
11. - 13. září 2019 (od 9:00 do 16:00) v našich výrobních prostorách Praha – Nupaky.

>> podrobnosti


23. Odborný seminář na téma DŘEVOSTAVBY

Dovolujeme si Vás pozvat na návštěvu naší prezentace v rámci mezinárodního semináře na téma dřevostavby ve Volyni, kde Vám představíme možnosti našich technologií pro výrobu dřevostaveb.

areál VOŠ a SPŠ Volyně
16.4. - 17.4. 2019

Na semináři budou přednášet odborníci z Kanady, Finska, Německa, Itálie, Rakouska, Slovenska, Norska a České republiky. Simultánní překlad pro účastníky z ČR bude zajištěn.

>> podrobnosti


Technologie pro panelové dřevostavby v Číně

V červenci proběhla montáž výrobní technologie na panely v provincii Hubei v Číně. Estonsko-čínská výrobní firma investovala do technologie montážních stolů na rychle se rozvíjejícím čínském trhu.


SOUKUP s.r.o kompletně projektovala, vyrobila a zprovoznila "linii přípravy materiálu" a "sestavu montážních stolů s dokončovacím vertikálním zásobníkem". 

>> podrobnosti


Naše technologie pro dřevostavby napříč kontinenty

Naše realizace v USA, Finsku, Francii, Číně, Kanadě a Estonsku.
Přečtěte si článek který vyšel v Dřevo&stavby PROFI Speciál 2018.

>> podrobnosti