logo
Vyberte si jazyk: EN

O společnosti

SOUKUP Woodworking Machinery se sídlem v České republice je rodinný podnik zaměřený na výrobu strojů na dřevěná okna a prefabrikované dřevostavby. Díky téměř 30letým zkušenostem z celého světa můžeme našim zákazníkům nabídnout individuální spolehlivá řešení.

Hlavním důvodem, proč jsme začali vyrábět naše vlastní stroje, bylo to, že jsme na trhu nenašli stroje, který by odpovídaly truhlářskému způsobu myšlení.

V roce 2006 jsme zahájili výrobu našeho obráběcího centra WIZARD pro systém výroby komponentů oken. Poté jsme představili CRAFTER pro malé výrobce oken a dveří. Nejnovější CNC stroj SPECTRA je určen pro jejich flexibilní výrobu.

Druhou částí naší produkce je zařízení pro prefabrikované dřevostavby. Po analýze procesu můžeme nabídnout jednotlivá řešení od zkracování materiálu, montáže a povrchové úpravy prefabrikovaných panelů.

Náš tým 30 zaměstnanců může nabídnout individuální přístup, kreativitu a flexibilní řešení. Věříme, že správný výběr strojů, dokonalý projekt a implementace do výrobního procesu jsou klíčovými faktory úspěšné výroby.

Rádi se s Vámi podělíme o své znalosti a zkušenosti.